Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w minioną środę, 6 kwietnia, w Niżatycach w gminie Kańczuga. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Około godziny 18 w środę, 6 kwietnia, strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Przeworsku, wspomagani przez strażaków ochotników z OSP Urzejowice i Kańczuga, zostali wezwani do pożaru w miejscowości Niżatyce.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze