Reklama

Niżatyce: Auto stanęło w płomieniach [ZDJĘCIA]

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w minioną środę, 6 kwietnia, w Niżatycach w gminie Kańczuga. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Około godziny 18 w środę, 6 kwietnia, strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Przeworsku, wspomagani przez strażaków ochotników z OSP Urzejowice i Kańczuga, zostali wezwani do pożaru w miejscowości Niżatyce.

W ogniu stanął[paywall] wrak samochodu osobowego pozostawiony przy drodze wojewódzkiej  nr 835 oraz znajdujące się w pobliżu nieużytki rolne. Spłonęło łącznie 10 arów suchej trawy.

– W tej chwili dochodzenie w tej sprawie prowadzi policja. Nie ustalono na razie przyczyn zdarzenia. Być może ktoś podpalił trawę i ogień przeniósł się na samochód, a być może kolejność zdarzeń była odwrotna. Auto spaliło się całkowicie, nie miało numerów rejestracyjnych, trudno też było określić jego markę – informuje bryg. Tomasz Dzień, oficer prasowy komendanta powiatowego PSP w Przeworsku bryg. Tomasz Dzień.

W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych.
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama