Śliska i mokra nawierzchnia, warstwa zmarzniętego śniegu – w takich warunkach koła pojazdów łatwo tracą przyczepność. Łatwiej wpaść w poślizg, o czym przekonali się dwaj kierujący.
Do oba zdarzeń doszło 17 bm.
o godz. 15 w miejscowości Dymitrów Duży 25-letni mężczyzna kierujący bmw, jadąc od Mielca drogą wojewódzką nr 985, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i wjechał do rowu. Mężczyzna przewoził pasażerów. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym otrzymał mandat i punkty karne. o godz. 15.30 na drodze wojewódzkiej nr 871 w gminie Grębów 85-letni mężczyzna kierujący toyotą nie dostosował techniki jazdy do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i zjechał do przydrożnego rowu. Za wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 1050 zł i punktami karnymi.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze