Reklama

Noga z gazu! Dwóch kierowców jazdę zakończyło w rowach

Śliska i mokra nawierzchnia, warstwa zmarzniętego śniegu – w takich warunkach koła pojazdów łatwo tracą przyczepność. Łatwiej wpaść w poślizg, o czym przekonali się dwaj kierujący.

Do oba zdarzeń doszło 17 bm.

o godz. 15 w miejscowości Dymitrów Duży 25-letni mężczyzna kierujący bmw, jadąc od Mielca drogą wojewódzką nr 985, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i wjechał do rowu. Mężczyzna przewoził pasażerów. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym otrzymał mandat i punkty karne. o godz. 15.30 na drodze wojewódzkiej nr 871 w gminie Grębów 85-letni mężczyzna kierujący toyotą nie dostosował techniki jazdy do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i zjechał do przydrożnego rowu. Za wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 1050 zł i punktami karnymi.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości