Od dłuższego czasu w Radymnie i Skołoszowie można obserwować zniszczoną elewację nowo wyremontowanych wiaduktów kolejowych łączących te dwie miejscowości.
Mieszkańcy bardzo długo oczekiwali na zakończenie remontu wiaduktów, ponieważ na co dzień skracają sobie dzięki nim drogę do pracy. Radość z zakończonej inwestycji nie trwała długo. Jeszcze oficjalnie nie oddano drogi do użytku, a już znaleźli się tacy, którym najwidoczniej przeszkadzała. Pięknie odrestaurowana elewacja wiaduktów już straszy. Stało się tak za sprawą aktu wandalizmu. Napisy na wiadukcie mogą wskazywać na to, że to sprawka pseudokibiców antagonistycznych klubów sportowych, które w ten sposób próbują sobie zrobić na złość. Zniszczono dwie elewacje, jedną przy ul. 3 Maja, która w pewnym stopniu została zamalowana, by nie było widać wulgaryzmów czy innych haseł, natomiast wiadukt przy ul. Dolnej w Radymnie wygląda okropnie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.W nocy po murach piszecie ,a w dzień nie istniejecie !!! Kto jak nie nie wieśniaki z Radymna !! Patola..
Jakie to smutne, że ludzie mieszkający w sąsiadujących miejscowościach potrafią się tak obrażać... Za kilka lat ci "artyści" podrosną, zapomną o swoich głupich konfliktach, pojdą w zapomnienie zatargi piłkarskie, zaczną patrzeć na świat przez inny pryzmat a ich dzieci będą oglądać te bazgroły na murach...
Zdegenerowane społeczeństwo płodzi degeneratów i takie są efekty.
W nocy po murach piszecie ,a w dzień nie istniejecie !!! Kto jak nie nie wieśniaki z Radymna !! Patola..
Jakie to smutne, że ludzie mieszkający w sąsiadujących miejscowościach potrafią się tak obrażać... Za kilka lat ci "artyści" podrosną, zapomną o swoich głupich konfliktach, pojdą w zapomnienie zatargi piłkarskie, zaczną patrzeć na świat przez inny pryzmat a ich dzieci będą oglądać te bazgroły na murach...
Zdegenerowane społeczeństwo płodzi degeneratów i takie są efekty.