Reklama

Nowa, oznakowana hybryda w służbie policji

Toyota z napędem hybrydowym od 18 grudnia patroluje ulice powiatu kolbuszowskiego.

Flotę pojazdów wzbogaciłą toyota o mocy 140 KM z napędem hybrydowym. Trafi do policjantów Rewiru Dzielnicowych. To pierwszy tego typu pojazd w kolbuszowskiej jednostce.

Kupiono go ze środków Programu Modernizacji Policji oraz samorządów powiatu kolbuszowskiego, które sfinansowały 50 procent jego wartości.


fot.KPP Kolbuszowa
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości