Toyota z napędem hybrydowym od 18 grudnia patroluje ulice powiatu kolbuszowskiego.
Flotę pojazdów wzbogaciłą toyota o mocy 140 KM z napędem hybrydowym. Trafi do policjantów Rewiru Dzielnicowych. To pierwszy tego typu pojazd w kolbuszowskiej jednostce.
Kupiono go ze środków Programu Modernizacji Policji oraz samorządów powiatu kolbuszowskiego, które sfinansowały 50 procent jego wartości.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze