Reklama

Nowa prezes Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Przemyślu

Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Przemyślu istnieje od kilku dekad. Skupia się na tym, by ludzie starsi nie odczuwali społecznego odtrącenia, a nadal trwali we wspólnocie. By wiedzieli, że nie są pozostawieni sami sobie.

W ostatnich dniach w ZRPZERiL w Przemyślu doszło do roszady na stanowisku prezesa. Ustępująca Helena Warda przekazała pałeczkę Ewie Skrzyszowskiej.

Z tej okazji starosta przemyski Jan Pączek obu paniom wręczył listy okolicznościowe i złożył serdeczne gratulacje –  jednej za dotychczasową, wieloletnią współpracę, drugiej za objęcie stanowiska.

Nie zabrakło również życzeń wielu sukcesów.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama