Reklama

Nowe radiowozy na podkarpackich drogach [ZDJĘCIA]

Radiowozy będą wykorzystywane w działaniach związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa mieszkańcom.

Otrzymane radiowozy to pojazdy typu SUV, marki KIA Sportage z napędem 4x4, wyposażone w benzynowy silnik 1.6 o mocy 175 KM.

Dla policjantów z Posterunku Policji w Wadowicach Górnych zakup został sfinansowany ze środków policji z środków finansowych przekazanych na Fundusz Wsparcia Policji przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego oraz wójta i Radę Gminy Wadowice Górne. Ten który trafił do strzyżowskiej komendy również sfinansowano ze środków lokalnych samorządów, Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie oraz z Programu Modernizacji Policji. 


fot.KPP Mielec
W przekazaniu wzięli udział Komendant Powiatowy Policji w Mielcu podinsp. Jacek Juwa oraz Kierownik Posterunku Policji w Wadowicach Górnych asp. szt. Krzysztof Kogut wraz z funkcjonariuszami pełniącymi na co dzień służbę w tej jednostce oraz Wójt Gminy Wadowice Górne Michał Deptuła oraz Przewodniczący Rady Gminy Wadowice Górne Krzysztof Maciejak.


fot.KPP Strzyżów
Nowy radiowóz KIA Sportage trafił do strzyżowskiej komendy.


fot.KPP Strzyżów
radiowóz KIA Sportage


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości