Reklama

Nowi celnicy złożyli ślubowanie

W siedzibie Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu odbyło się ślubowanie kolejnej grupy nowo przyjętych funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej.

To było pierwsze, ale nie ostatnie w tym roku ślubowanie nowych celników. Niebawem odbędzie się kolejne. Łącznie pracę w[paywall] strukturach Krajowej Administracji Skarbowej zyska blisko 40 osób.

Nowo przyjęci funkcjonariusze otrzymali akty mianowania z rąk dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie mł. insp. Grzegorza Skowronka.

– Funkcjonariusze, którzy złożyli ślubowanie, mają za sobą wieloetapowy proces rekrutacji i trafią do służby głównie na przejściach granicznych w Medyce i Korczowej. Po przyjęciu roty ślubowania dyrektor izby pogratulował im pozytywnego zakończenia procesu rekrutacji, a także życzył sukcesów i skuteczności w rzetelnym i uczciwym wykonywaniu obowiązków na rzecz bezpieczeństwa kraju – powiedziała rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie młodszy aspirant Edyta Chabowska.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Mały - niezalogowany 2021-03-12 09:13:16

    gdzie jest jakaś oficjalna rekrutacja?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Piss - niezalogowany 2021-03-12 15:29:30

    W pałacu biskupim! Albo nasz " lotnik" może coś załatwić. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    miś - niezalogowany 2021-03-12 17:34:26

    Piss powyżej trafnie zdefiniował znany od lat kadrowy i awansowy modus operandi w służbach.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości