W siedzibie Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu odbyło się ślubowanie kolejnej grupy nowo przyjętych funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej.
To było pierwsze, ale nie ostatnie w tym roku ślubowanie nowych celników. Niebawem odbędzie się kolejne. Łącznie pracę w[paywall] strukturach Krajowej Administracji Skarbowej zyska blisko 40 osób.
Nowo przyjęci funkcjonariusze otrzymali akty mianowania z rąk dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie mł. insp. Grzegorza Skowronka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.gdzie jest jakaś oficjalna rekrutacja?
W pałacu biskupim! Albo nasz " lotnik" może coś załatwić.
Piss powyżej trafnie zdefiniował znany od lat kadrowy i awansowy modus operandi w służbach.
gruby z tvp info dał kiedyś 20 tyś a pracował jeden dzień wyleciał za 50 $
gdzie jest jakaś oficjalna rekrutacja?
W pałacu biskupim! Albo nasz " lotnik" może coś załatwić.
Piss powyżej trafnie zdefiniował znany od lat kadrowy i awansowy modus operandi w służbach.