Reklama

Nowi „strażnicy” polskich granic [ZDJĘCIA]


Dwa nowe konie rozpoczęły służbę w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej w Przemyślu. Będą patrolować wraz z pogranicznikami granicę Polski i Unii Europejskiej w Bieszczadach.


W BiOSG służy osiem koni, które razem z funkcjonariuszami patrolują granicę Polski i Unii Europejskiej w Bieszczadach. To jedyne konie w skali całej polskiej Straży Granicznej. Wśród nich są dwa o imieniu – Cel Pal i R-Emil, żółtodzioby, które dopiero co rozpoczęły służbę. Wierzchowce pod okiem funkcjonariusza – instruktora szlifują umiejętności niezbędne do pełnienia jej w trudnym bieszczadzkim terenie...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 65% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 06/04/2026 14:40
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama