Podczas walnego zebrania członków Towarzystwa Przyjaciół Nauk w Przemyślu dokonano wyboru nowych władz.
Zgromadzenie, z powodu koronawirusa przełożone o pół roku i po raz pierwszy[paywall] – z powodów sanitarnych – odbyte poza siedzibą TPN, misję powołania zarządu po raz drugi powierzyło mgr. inż. Waldemarowi Wigluszowi, który ponownie został prezesem. Do zarządu weszli ponadto: dr hab. Tomasz Pudłocki, prof. UJ – wiceprezes, dr Ewa Grin-Piszczek – wiceprezes, mgr Marcin Marynowski – sekretarz, dr Marta Trojanowska – skarbnik oraz jako członkowie: ks. dr Marcin Kapłon, mgr Żaneta Niedbała, mgr inż. Grzegorz Poznański, mgr Błażej Szyszkowski, dr Maciej Waltoś.
Zarząd zaprasza w dniach 24, 25, 26, 28 i 29 września na pierwszą część prelekcji w ramach cyklu: „Czerpiąc przykłady z życia najlepszych. Kościół rzymskokatolicki w Przemyślu i na Podkarpaciu jako animator patriotyzmu, kultury i nauki w XX wieku”. Wszystkie spotkania odbędą się o g. 17 w siedzibie TPN. Wydarzenie współfinansowane jest z budżetu województwa podkarpackiego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jeżeli jest to aktualna fotografia, to chyba ktoś nie pamiętał o maseczkach.
Jeżeli jest to aktualna fotografia, to chyba ktoś nie pamiętał o maseczkach.