Reklama

O bezpiecznych feriach na.... lodowisku. Przemyscy policjanci spotkali się z młodzieżą

Poniedziałek, 16 stycznia, był pierwszym dniem ferii w kilku województwach, m.in. na Podkarpaciu. O to, by były bezpieczne, dbają nie tylko rodzice uczniów i przedszkolaków, ale również służby.

To właśnie tego dnia, na przemyskim lodowisku funkcjonariusze policji z miejskiej komendy we współpracy ze strażą miejską i pracownikami Przemyskiego Oddziału Sportu i Rekreacji prowadzili działania profilaktyczne. Miały na celu przybliżyć najmłodszym zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu. Sierż. sztab. Alicja Tysowska-Prejzner i st. sierż. Emilia Bazan wraz z miejskimi strażnikami omówiły zagadnienia dotyczące niebezpieczeństw czyhających w domu, w sieci, na drogach oraz podczas zabaw na świeżym powietrzu.

Mundurowi zwrócili także uwagę na to, jak ważne dla bezpieczeństwa zarówno pieszych, jak i kierowców są odblaski. Jak podaje Komenda Miejska Policji w Przemyślu: „w ramach wspólnych działań funkcjonariusze straży miejskiej zaprezentowali, jak w prawidłowy sposób przeprowadzić pierwszą pomoc z użyciem defibrylatora. Każdy z uczestników spotkania otrzymał gadżety profilaktyczne, przekazane przy wsparciu Fundacji PZU oraz słodycze i elementy odblaskowe”.

Reklama


fot.KMP Przemyśl
em.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama