Reklama

O drogach na konwencie wójtów i burmistrzów

12/09/2020 15:45

Po raz kolejny na konwencie spotkali się włodarze gmin ziemi przeworskiej. Gospodarzem spotkania była gmina Adamówka, a głównym tematem rozmów infrastruktura drogowa.

Swych kolegów po fachu 26 sierpnia podjął wójt Edward Jarmuziewicz rządzący w Adamówce. Spotkanie odbyło się w ramach zainicjowanych w tej kadencji samorządowej przez starostę przeworskiego Bogusława Urbana cyklicznych konwentów wójtów i burmistrzów z terenu powiatu[paywall]. Obok gospodarzy gmin wiejskich i miejskich oraz przedstawicieli władz powiatowych w rozmowach prowadzonych w tutejszym urzędzie gminy uczestniczyli zaproszeni goście, m.in. delegacja służb mundurowych. Głównym tematem rozmów była infrastruktura drogowa. Wójtowie omówili przebieg dotychczasowych inwestycji drogowych w granicach swoich gmin, a także wymienili się informacjami o planach w tym względzie na rok 2021.
pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama