Po raz kolejny na konwencie spotkali się włodarze gmin ziemi przeworskiej. Gospodarzem spotkania była gmina Adamówka, a głównym tematem rozmów infrastruktura drogowa.
Swych kolegów po fachu 26 sierpnia podjął wójt Edward Jarmuziewicz rządzący w Adamówce. Spotkanie odbyło się w ramach zainicjowanych w tej kadencji samorządowej przez starostę przeworskiego Bogusława Urbana cyklicznych konwentów wójtów i burmistrzów z terenu powiatu[paywall]. Obok gospodarzy gmin wiejskich i miejskich oraz przedstawicieli władz powiatowych w rozmowach prowadzonych w tutejszym urzędzie gminy uczestniczyli zaproszeni goście, m.in. delegacja służb mundurowych. Głównym tematem rozmów była infrastruktura drogowa. Wójtowie omówili przebieg dotychczasowych inwestycji drogowych w granicach swoich gmin, a także wymienili się informacjami o planach w tym względzie na rok 2021.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze