Jarosławscy policjanci ruchu drogowego, wchodzący w skład grupy „Speed”, zatrzymali prawa jazdy 2 kierowcom, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h.
Mundurowi patrolowali drogę wojewódzką nr 880 w Bystrowicach. Wideorejestrator nieoznakowanego radiowozu zarejestrował prędkość kierującej alfą. 29-letnia kobieta siedząca za kierownicą pojazdu w terenie zabudowanym przekroczyła prędkość o 52 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy i ukarali grzywną.
Na tej samej drodze funkcjonariusze zatrzymali osobowego volkswagena. 27-letni kierujący przekroczył prędkość o 53 km/h. On także stracił swoje prawo jazdy i został ukarany mandatem.
owa
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.I bardzo dobrze!! Tylko nie 500 zł mandatu tylko 5000 zł to może zaczną przestrzegać przepisy trochę!!!
Tylko wieśniaków.? Myślisz że mieszczuchy jeżdżą przepisowo??
Najpierw przepisy do zmiany i normalne ograniczenia.
I więcej punktów, żeby dzicz jeździła normalnie!
Oznakowanie dróg nie się zmieni i są miejsca u nas gdzie tzw 50 to śmiech na sali !
Może i 50 -tka w niektórych miejscach to za mało. Ale pędzić ponad setkę pi zabudowanym ... za to należy się dotkliwa kara !
Brak słów. Można jechać i 140 a można 40 wszystko zależy od myślenia, umiejętności, drogi, pojazdu, Wypadki zawsze byli i będą czy to oznakowane skrzyżowanie czy nie. Ty jedziesz przepisowo drugi nie. Takie życie, wszystko można tylko z głową. A nie, ten taki a tamten taki, popatrz na siebie. Dali 5000 tys grzywny za jazdę po alko i co nie jeżdżą? Jeżdżą i będą jeździli.
I bardzo dobrze!! Tylko nie 500 zł mandatu tylko 5000 zł to może zaczną przestrzegać przepisy trochę!!!
Również popieram, karać wieśniaków
Tylko wieśniaków.? Myślisz że mieszczuchy jeżdżą przepisowo??