Reklama

O ponad 50 km/h za szybko! Piraci w oku kamery

06/09/2019 13:00

Jarosławscy policjanci ruchu drogowego, wchodzący w skład grupy „Speed”, zatrzymali prawa jazdy 2 kierowcom, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h.

Mundurowi patrolowali drogę wojewódzką nr 880 w Bystrowicach. Wideorejestrator nieoznakowanego radiowozu zarejestrował prędkość kierującej alfą. 29-letnia kobieta siedząca za kierownicą pojazdu w terenie zabudowanym przekroczyła prędkość o 52 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy i ukarali grzywną.

Na tej samej drodze funkcjonariusze zatrzymali osobowego volkswagena. 27-letni kierujący przekroczył prędkość o 53 km/h. On także stracił swoje prawo jazdy i został ukarany mandatem.  

owa 


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Zawodowy - niezalogowany 2019-09-06 15:17:38

    I bardzo dobrze!! Tylko nie 500 zł mandatu tylko 5000 zł to może zaczną  przestrzegać przepisy trochę!!! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Damek - niezalogowany 2019-09-06 15:53:52

    Również popieram, karać wieśniaków 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    :) - niezalogowany 2019-09-06 21:25:44

    Tylko wieśniaków.? Myślisz że mieszczuchy jeżdżą przepisowo??

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama