Około 180 uczestników bawiło się na niedawnym Balu Seniora, zorganizowanym w hali sportowej Rokietnicy Woli. Kulminacyjnym punktem wspomnianego wydarzenia było wręczenie Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie sześciu parom z terenu gminy.
Swoje wyjątkowe święto w tak uroczystej oprawie mieli okazję świętować państwo: Józef i Bogumiła Naporowie, Tadeusz i Teresa Kiperowie, Zbigniew i Maria Wotowie, Józef i Albina Koniuszowie, Władysław i Janina Wotowie oraz Józef i Krystyna Kondratowie. Wspomnianych 6 par odebrało z rąk wojewody Teresy Kubas-Hul, wójta gminy Rokietnica Witolda Szajnego oraz przewodniczącego rady gminy Edwarda Jakubasa medale przyznane przez prezydenta RP. W stronę jubilatów popłynęły też życzenia zdrowia i szczęścia na dalszej małżeńskiej drodze, którą kroczą niestrudzenie od tylu już lat.
– Z dumą mogliśmy spoglądać na małżeństwa, które przez tyle lat dzielą się wzajemną miłością. Dziękuję za zaproszenie na to wspaniałe wydarzenie, gratuluję uhonorowanym małżeństwom, życzę szczęścia, radości i wielu lat w zdrowiu – złożyła gratulacje wyróżnionym parom wojewoda podkarpacki.
Reklama
Uroczystość uświetniły koncert chóru Deo Cantamus, który wystąpił przy akompaniamencie Łukasza Stanisławczyka. Swój muzyczny wkład w wydarzenie wnieśli też uczniowie z miejscowej szkoły podstawowej i członkowie Orkiestry Dętej OSP w Rokietnicy. Zaśpiewali i zagrali nie tylko dla jubilatów, ale wszystkich seniorów bawiących się na balu. Niemało radości sprawili też zgromadzonym członkowie Zespołu Śpiewaczego i Kapeli Kielnarowianie, a o poczęstunek zadbało Stowarzyszenie Kobiet w Rokietnicy. Za całokształt zaangażowania w organizację uroczystości brawa należą się też przedstawicielom Centrum Integracji Społecznej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze