Reklama

Odkryj piękno w chorobie. Wyjątkowe spotkanie w kobiecym gronie

Darmowe usługi fryzjerskie, kosmetyczne i profesjonalny make up, a do tego okazja do przemierzenia peruk oraz występ artystyczny i poczęstunek. To wszystko przygotowano dla pacjentek onkologicznych w ramach kolejnej odsłony akcji „Piękna w chorobie”.

Kolejny raz Stowarzyszenie na rzecz Walki z Chorobami Nowotworowymi „Sanitas” w partnerstwie z Wojewódzkim Szpitalem im. św. Ojca Pio w Przemyślu organizuje w Przemyślu akcję „Piękna w chorobie”, by przekonać pacjentki, że w walce z nowotworem niezwykle ważne są: pozytywna motywacja, wiara w siebie i optymizm. Startuje ona kilka dni po święcie kobiet – dokładnie 11 marca.

– W czasie chemioterapii często zapominamy o wyglądzie, który może w prosty sposób podnieść nas na duchu, dodać kobiecości, zatuszować niedoskonałości. Dlatego akcja ma pokazać paniom, że nawet[paywall] w chorobie mogą dbać o swoją kobiecość – mówi Marta Rygiel-Drozd ze stowarzyszenia „Sanitas”, zachęcając kobiety chorujące onkologicznie do wyjścia z domu, spotkania z innymi kobietami i oderwania się na chwilę od choroby.

O g. 10 na 4. piętrze przemyskiego szpitala – w holu obok oddziału onkologii – na chętne panie czekać będą fryzjerki, kosmetyczki i makijażystki. Będą mogły też przymierzyć peruki i zapomnieć o codzienności, korzystając z możliwości obejrzenia występu artystycznego i poczęstunku. Jak podkreśla rzecznik szpitala Paweł Bugira, wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. – Zaproszone osoby, które będą wchodzić na oddział, zostaną wcześniej przebadane pod kątem zakażenia koronawirusem – informuje.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama