Reklama

Odnaleziono pocisk artyleryjski. Zostanie zutylizowany na wojskowym poligonie

Pamiętaj: jeśli znajdziesz niewybuch lub niewypał, pod żadnym pozorem go nie dotykaj i nie przenoś. Niezwłocznie poinformuj odpowiednie służby.

W sobotę w Krempnej, podczas prac związanych z remontem drogi gminnej, wydobyto z ziemi pocisk artyleryjski kal. 100 mm.

Policjanci natychmiast objęli miejsce stałym nadzorem do czasu przyjazdu saperów z 21 Batalionu Dowodzenia w Rzeszowie. 

Żołnierze z patrolu saperskiego sprawdzili teren i w poniedziałek, 14 bm. przed południem, zabezpieczyli niewypał i przewieźli na poligon, gdzie zostanie zutylizowany.


fot.KP Nowy Żmigród
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama