Reklama

Odnaleźli wartego ponad milion złotych mercedesa

04/04/2024 09:42

To kolejna udana akcja wynikająca z międzynarodowej współpracy śledczych z Bieszczadzkiego Oddziału SG. Dzięki wsparciu mundurowych z Przemyśla, estońscy policjanci zatrzymali mercedesa utraconego w Szwecji.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 28 mara na jednym z estońsko-rosyjskich przejść granicznych. Jak się okazało, marki Mercedes-Benz AMG G63 (rok produkcji 2023), miał być wywieziony do Rosji przez dwóch mężczyzn.

„Dzięki szybkiej wymianie informacji mundurowych z BiOSG, policjantów ze Szwecji, Estonii i funkcjonariusza Agencji Frontex szybko ustalono, że auto o szacunkowej wartości ponad 1,1 mln złotych zostało przywłaszczone na szkodę firmy leasingowej”

– przekazała służba prasowa BiOSG. Dalsze czynności są prowadzone przez miejscowe służby.

Reklama


em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama