Igor Dobosz, uczeń klasy III, Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej Polski z Oddziałem w Izdebkach, zdobył trzecie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Spotkanie ze sztuką”, organizowanym przez Fundacja PGE (www.fundacjapge.pl/spotkanie-ze-sztuka). Jego interpretacja twórczości Vincenta van Gogha zachwyciła jury.
Sukces ten jest tym cenniejszy, że wyróżnienie przyznano spośród 3254 nadesłanych zgłoszeń. Oprócz nagrody indywidualnej Igor sprawił swoim koleżankom i kolegom – zabrał ich na wycieczkę do Muzeum Narodowego w Lublinie.
Nasza szkoła bierze udział w dodatkowym zadaniu konkursowym organizowanym przez Fundacja PGE. Bardzo prosimy o wsparcie i polubienia naszego filmu z wycieczki do Lublina. Liczy się każda reakcja, dlatego zachęcamy również do udostępniania posta, aby film dotarł do jak największej liczby osób
Reklama
– zachęca Katarzyna Daraż ze Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej Polski z Oddziałem Przedszkolnym w Izdebkach.
Link do filmu: https://www.facebook.com/share/v/1DTz6crGmp/
Głosowanie trwa do 25.05.2026 r. do godziny 23:59.
Liczymy na Waszą pomoc i wsparcie. Razem możemy naprawdę wiele!
– dodaje społeczność szkolna.
#SpotkaniaZeSztuką #FundacjaPGE #sztuka #kultura #MuzeumNarodowe