Reklama

Okiem Czepialskiego: dwa dzikie wysypiska przy Sikorskiego

26/04/2019 12:00

Normalne jest, że wiosną ludzie porządkują swoje domy, tylko, dlaczego przy okazji zaśmiecają otoczenie?

Taki obrazek zobaczyłem w zaroślach, piętnaście metrów od ulicy Sikorskiego, na wysokości bloku 5b. Kilkanaście metrów dalej było drugie dzikie wysypisko. Ciekawe, kto to teraz posprząta?

***

I jakby w odpowiedzi na nasz sygnał, akcja mieszkańców. Brawo! ⬇


Czepialski
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Bartłomiej Barczak - niezalogowany 2019-04-26 12:29:58

    Brawo PIOTR SAWECKI  - super pomysł !!!Do zobaczenia na  akcji sprzatania

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Bartłomiej Barczak - niezalogowany 2019-04-26 12:39:03

    Deski na nowy mostek już prawie gotowe ;-)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Nana - niezalogowany 2019-04-28 15:47:48

    Na Rakoczego podobnie .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama