Normalne jest, że wiosną ludzie porządkują swoje domy, tylko, dlaczego przy okazji zaśmiecają otoczenie?
Taki obrazek zobaczyłem w zaroślach, piętnaście metrów od ulicy Sikorskiego, na wysokości bloku 5b. Kilkanaście metrów dalej było drugie dzikie wysypisko. Ciekawe, kto to teraz posprząta?
I jakby w odpowiedzi na nasz sygnał, akcja mieszkańców. Brawo! ⬇

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Brawo PIOTR SAWECKI - super pomysł !!!Do zobaczenia na akcji sprzatania
Deski na nowy mostek już prawie gotowe ;-)
Na Rakoczego podobnie .