Normalne jest, że wiosną ludzie porządkują swoje domy, tylko dlaczego przy okazji zaśmiecają otoczenie?
Taki obrazek zobaczyłem w zaroślach, piętnaście metrów od ulicy Sikorskiego, na wysokości bloku 5b. Kilkanaście metrów dalej było drugie dzikie wysypisko. Ciekawe, kto to teraz posprząta?Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie wiecie może co za bydło robi ten chlew ?Jedni w Warszawie drudzy tu he he.
Przy Bielskiego (za barierkami, na skarpie, w drodze do tarasu widokowego) to samo.
Jak można robić taki syf jak na osiedlach są kontenery do tego przeznaczone? Tak trudno przejść kilka metrów dalej i wyrzucić ?
chodzi o to żeby ograniczyć wydatki za śmieci, BEDZIE z 35 zeta miesięcznie, nie raz widziałem jak RPRy te lepsze z OSTROWA podrzucają śmieci biedakom z blokowisk.
Nikt obcy, rodacy w całej krasie, bracia, bliźni, najczęściej katolicy. Sami swoi.
Zapraszam na ul. Rakoczego w kierunku Pelczara ... WYSYPISKO SMIECI !
Nie wiecie może co za bydło robi ten chlew ?Jedni w Warszawie drudzy tu he he.
Przy Bielskiego (za barierkami, na skarpie, w drodze do tarasu widokowego) to samo.
Jak można robić taki syf jak na osiedlach są kontenery do tego przeznaczone? Tak trudno przejść kilka metrów dalej i wyrzucić ?