Reklama

Okiem Czepialskiego: dzikie wysypisko śmieci

19/04/2019 11:03

Normalne jest, że wiosną ludzie porządkują swoje domy, tylko dlaczego przy okazji zaśmiecają otoczenie?

Taki obrazek zobaczyłem w zaroślach, piętnaście metrów od ulicy Sikorskiego, na wysokości bloku 5b. Kilkanaście metrów dalej było drugie dzikie wysypisko. Ciekawe, kto to teraz posprząta?
Czepialski
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2019-04-19 11:38:47

    Nie wiecie może co za bydło robi ten chlew ?Jedni w Warszawie drudzy tu he he.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    syf - niezalogowany 2019-04-19 14:30:57

    Przy Bielskiego (za barierkami, na skarpie,  w drodze do tarasu widokowego) to samo.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Masakra - niezalogowany 2019-04-19 16:22:49

    Jak można robić taki syf jak na osiedlach są kontenery do tego przeznaczone? Tak trudno przejść kilka metrów dalej i wyrzucić ? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości