Reklama

Okradli myjnie w Medyce, Stubnie oraz dwukrotnie w Przemyślu

25/10/2021 07:36

Dwóch mieszkańców powiatu przemyskiego odpowie za włamania i kradzieże.

Na początku października mężczyźni włamali się do sterowników myjni samochodowych w Medyce, Stubnie oraz dwukrotnie w Przemyślu. Ukradli ponad 3 tys. zł, a mienie, które uszkodzili, zostało oszacowane na kwotę około 18 tys. zł.

Zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Obaj sprawcy w wieku 30 i 31 lat są mieszkańcami powiatu przemyskiego. Znani są policjantom z wcześniej popełnianych przestępstw. Prokurator zastosował wobec nich środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru oraz zakazu opuszczania kraju.


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości