Dwóch mieszkańców powiatu przemyskiego odpowie za włamania i kradzieże.
Na początku października mężczyźni włamali się do sterowników myjni samochodowych w Medyce, Stubnie oraz dwukrotnie w Przemyślu. Ukradli ponad 3 tys. zł, a mienie, które uszkodzili, zostało oszacowane na kwotę około 18 tys. zł.
Zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Obaj sprawcy w wieku 30 i 31 lat są mieszkańcami powiatu przemyskiego. Znani są policjantom z wcześniej popełnianych przestępstw. Prokurator zastosował wobec nich środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru oraz zakazu opuszczania kraju.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze