Reklama

Oświetlenie boiska w Urzejowicach w październiku

06/09/2021 07:32

Tak przynajmniej przewiduje podpisana ostatnio umowa z wykonawcą wyposażenia obiektu w Urzejowicach. Oświetlenie wykona firma Elektro- – System z Rozborza.

24 sierpnia urząd gminy w Przeworsku poinformował o podpisaniu umowy na wykonanie oświetlenia w Urzejowicach. Boisko zyska nowe 4 maszty oświetleniowe. Prace polegające na posadowieniu słupów, montażu rozdzielnic oraz doprowadzeniu okablowania[paywall], wykona Zakład Wykonawstwa Energetycznego Elektro-System z Rozborza, który w procedurze przetargowej pokonał 6 konkurentów. Gmina wyda na tę inwestycję nieco ponad 135 tys. zł, a roboty nie powinny potrwać dłużej niż do końca października br. Umowę podpisał wójt Daniel Krawiec przy kontrasygnacie skarbnik Małgorzaty Wilk – stronę wykonawcy podpisał właściciel przedsiębiorstwa Wacław Mucha.


pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2021-09-06 08:34:39

    Bos

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama