Tak przynajmniej przewiduje podpisana ostatnio umowa z wykonawcą wyposażenia obiektu w Urzejowicach. Oświetlenie wykona firma Elektro- – System z Rozborza.
24 sierpnia urząd gminy w Przeworsku poinformował o podpisaniu umowy na wykonanie oświetlenia w Urzejowicach. Boisko zyska nowe 4 maszty oświetleniowe. Prace polegające na posadowieniu słupów, montażu rozdzielnic oraz doprowadzeniu okablowania[paywall], wykona Zakład Wykonawstwa Energetycznego Elektro-System z Rozborza, który w procedurze przetargowej pokonał 6 konkurentów. Gmina wyda na tę inwestycję nieco ponad 135 tys. zł, a roboty nie powinny potrwać dłużej niż do końca października br. Umowę podpisał wójt Daniel Krawiec przy kontrasygnacie skarbnik Małgorzaty Wilk – stronę wykonawcy podpisał właściciel przedsiębiorstwa Wacław Mucha.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Bos