Reklama

Otwarto odnowiony oddziału anestezjologii i intensywnej terapii szpitala w Przemyślu [ZDJĘCIA]

21 grudnia oficjalnie otwarto zmodernizowany oddział anestezjologii i intensywnej terapii oraz pracownię tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego w Wojewódzkim Szpitalu im. Św. Ojca Pio w Przemyślu. Inewstycja kosztowały niemal 13 mln zł.

Spora część środków pochodziła z dotacji Urzędu Marszałkowskiego. Podczas uroczystości marszałek Władysław Ortyl gratulował nowego sprzętu i prowadzenia kolejnych inwestycji. Chwalił dyrekcję i cały personel przemyskiego szpitala za sposób, w jaki radzą sobie w trudnym czasie pandemii.


***

Więcej w przyszłym numerze Życia Podkarpackiego.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mikołaj - niezalogowany 2020-12-24 10:45:40

    Kiedy, śmieszna pisowska gazetka zamierza napisać o  nieudanej próbie i fiasku  budowy słynnej zachodniej obwodnicy Przemyśla ?  Bądźcie choć odrobinkę obiektywni, proszę

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Peq - niezalogowany 2020-12-24 14:38:46

    Ordynator pan Maciek jest najlepszy ????????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Jhhhv - niezalogowany 2020-12-24 15:17:47

    Ile klecha dorzucił ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama