21 grudnia oficjalnie otwarto zmodernizowany oddział anestezjologii i intensywnej terapii oraz pracownię tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego w Wojewódzkim Szpitalu im. Św. Ojca Pio w Przemyślu. Inewstycja kosztowały niemal 13 mln zł.
Spora część środków pochodziła z dotacji Urzędu Marszałkowskiego. Podczas uroczystości marszałek Władysław Ortyl gratulował nowego sprzętu i prowadzenia kolejnych inwestycji. Chwalił dyrekcję i cały personel przemyskiego szpitala za sposób, w jaki radzą sobie w trudnym czasie pandemii.
***
Więcej w przyszłym numerze Życia Podkarpackiego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kiedy, śmieszna pisowska gazetka zamierza napisać o nieudanej próbie i fiasku budowy słynnej zachodniej obwodnicy Przemyśla ? Bądźcie choć odrobinkę obiektywni, proszę
Ordynator pan Maciek jest najlepszy ????????
Most na Rzecznej budują już ponad 40 lat to się obwodnicę będà budować 80 najintensywniej orzed każdymi wyborami.
Ty, Mikołaj chcesz by o fiasku napisali? To zacznij, rzuć kilka faktów, krótką historię .... Wymagasz, zacznij!
Kiedy, śmieszna pisowska gazetka zamierza napisać o nieudanej próbie i fiasku budowy słynnej zachodniej obwodnicy Przemyśla ? Bądźcie choć odrobinkę obiektywni, proszę
Ordynator pan Maciek jest najlepszy ????????
Ile klecha dorzucił ?