Reklama

Pacjenci: problemy z e-receptą. Przychodnia zaprzecza

22/05/2020 15:54

Odebraliśmy kilka sygnałów o tym, że w przychodni przy ul. Sportowej pacjenci mają problemy z uzyskaniem przez telefon kodu e-recepty. Personel każe zgłaszać się osobiście. Kierownictwo przychodni zaprzecza tym informacjom.

Elektroniczne recepty funkcjonują od pewnego czasu, ale w dobie epidemii niemal całkowicie wyparły formę papierową. W tym czasie zaleca się, aby przed ewentualną wizytą, zadzwonić do lekarza i przedstawić dolegliwości. Być może osobista obecność nie będzie konieczna, a lekarz wystawi e-receptę[paywall]. Pacjent otrzymuje specjalny 4-cyfrowy kod na wskazany numer telefonu w wiadomości sms lub załącznik pdf na pocztę mailową. W tym celu należy mieć założone Internetowe Konto Pacjenta (IKP).

Aby wykorzystać e-receptę, wystarczy przedstawić w aptece otrzymany kod oraz numer PESEL pacjenta. Co istotne, nie ma konieczności, żeby wybrać ją osobiście.

Reklama

Nie każdy jednak jest biegły w obsłudze internetu i posiada IKP. – W obecnej sytuacji można dopuścić, że kod recepty zostanie przekazany podczas rozmowy telefonicznej – mówi Rafał Śliż, rzecznik prasowy oddziału wojewódzkiego NFZ w Rzeszowie.

Otrzymaliśmy jednak sygnały od pacjentów Centrum Leczenia Ambulatoryjnego nr 2 przy ul. Sportowej (dawnej przychodni kolejowej), że panie z recepcji nie chcą przekazywać kodów recept. Jeśli pacjent nie ma IKP, trzeba stawić się osobiście po receptę papierową.

Reklama

Kierownik Centrum Leczenia Ambulatoryjnego nr 2 Tomasz Zaleszczyk twierdzi, że o takiej sytuacji słyszy po raz pierwszy. – Wprowadziliśmy teleporady i pacjenci nie muszą stawiać się osobiście w poradni. To lekarz decyduje, czy wystarczy konsultacja telefoniczna, czy jest potrzeba wizyta w przychodni. Jeśli wystawi e-receptę, to telefonicznie przekazuje jej kod pacjentowi lub podaje go pielęgniarce, która oddzwania do pacjenta. Jeśli ktoś sobie tego życzy, kod wysyłamy też sms-em – mówi.

 


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    demon 1903 - niezalogowany 2020-05-22 19:00:25

    :) Proszę Państwa jak ciemnota nie zaznaczy na stronie: https://pacjent.gov.pl/internetowe-konto-pacjenta/ereceptalogując się na swoje konto, wcześniej założone i nie zaznaczy "ptaszkiem", że chce otrzymywać kod recepty SMS to nigdy nie będzie go miała na telefonie! Znam to bo sam to miałem i nie potrzebie czepiałem się przychodni.Niepotrzebnie dajecie do druku takie wypociny ciemnej masy pełnej tumanów.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    lol - niezalogowany 2020-05-22 21:32:28

    Drogi demonie, nie każdy umie, może założyć IKP i dlatego może zwrócić się do przychodni o podanie numeru przez telefon, w innych przychodniach nie ma z tym problemu a niektóre nawet oddzwaniają do swoich pacjentów ten numer podając.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    o.tadeusz - niezalogowany 2020-05-23 06:29:03

    Mam konto IKP i za każdym razem gdy lekarz wystawia mi e-receptę Przychodnia przy sportowej telefonicznie chce podawć mi nr KOD. Prosiłem o wpis na kopercie, że mam IKP, by pielęgniarki  nie traciciły czasu. Niestety, ale to już ponad mozliwości Przychodni!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama