Odebraliśmy kilka sygnałów o tym, że w przychodni przy ul. Sportowej pacjenci mają problemy z uzyskaniem przez telefon kodu e-recepty. Personel każe zgłaszać się osobiście. Kierownictwo przychodni zaprzecza tym informacjom.
Elektroniczne recepty funkcjonują od pewnego czasu, ale w dobie epidemii niemal całkowicie wyparły formę papierową. W tym czasie zaleca się, aby przed ewentualną wizytą, zadzwonić do lekarza i przedstawić dolegliwości. Być może osobista obecność nie będzie konieczna, a lekarz wystawi e-receptę[paywall]. Pacjent otrzymuje specjalny 4-cyfrowy kod na wskazany numer telefonu w wiadomości sms lub załącznik pdf na pocztę mailową. W tym celu należy mieć założone Internetowe Konto Pacjenta (IKP).
Aby wykorzystać e-receptę, wystarczy przedstawić w aptece otrzymany kod oraz numer PESEL pacjenta. Co istotne, nie ma konieczności, żeby wybrać ją osobiście.
Nie każdy jednak jest biegły w obsłudze internetu i posiada IKP. – W obecnej sytuacji można dopuścić, że kod recepty zostanie przekazany podczas rozmowy telefonicznej – mówi Rafał Śliż, rzecznik prasowy oddziału wojewódzkiego NFZ w Rzeszowie.
Otrzymaliśmy jednak sygnały od pacjentów Centrum Leczenia Ambulatoryjnego nr 2 przy ul. Sportowej (dawnej przychodni kolejowej), że panie z recepcji nie chcą przekazywać kodów recept. Jeśli pacjent nie ma IKP, trzeba stawić się osobiście po receptę papierową.
Kierownik Centrum Leczenia Ambulatoryjnego nr 2 Tomasz Zaleszczyk twierdzi, że o takiej sytuacji słyszy po raz pierwszy. – Wprowadziliśmy teleporady i pacjenci nie muszą stawiać się osobiście w poradni. To lekarz decyduje, czy wystarczy konsultacja telefoniczna, czy jest potrzeba wizyta w przychodni. Jeśli wystawi e-receptę, to telefonicznie przekazuje jej kod pacjentowi lub podaje go pielęgniarce, która oddzwania do pacjenta. Jeśli ktoś sobie tego życzy, kod wysyłamy też sms-em – mówi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.:) Proszę Państwa jak ciemnota nie zaznaczy na stronie: https://pacjent.gov.pl/internetowe-konto-pacjenta/ereceptalogując się na swoje konto, wcześniej założone i nie zaznaczy "ptaszkiem", że chce otrzymywać kod recepty SMS to nigdy nie będzie go miała na telefonie! Znam to bo sam to miałem i nie potrzebie czepiałem się przychodni.Niepotrzebnie dajecie do druku takie wypociny ciemnej masy pełnej tumanów.
Drogi demonie, nie każdy umie, może założyć IKP i dlatego może zwrócić się do przychodni o podanie numeru przez telefon, w innych przychodniach nie ma z tym problemu a niektóre nawet oddzwaniają do swoich pacjentów ten numer podając.
Mam konto IKP i za każdym razem gdy lekarz wystawia mi e-receptę Przychodnia przy sportowej telefonicznie chce podawć mi nr KOD. Prosiłem o wpis na kopercie, że mam IKP, by pielęgniarki nie traciciły czasu. Niestety, ale to już ponad mozliwości Przychodni!
First of all i want to thank you for providing such a wonderful information and request you to keep updating in future.<br>Thanks <br><a href="https://www.dedicatedhosting4u.com/"> DedicatedHosting4u.com </a>
W końcu IT zawitało do polskiej służby zdrowia! A już przecież od dawna są programy do obsługi pacjenta. Byłam ostatnio w takiej jednej to mieli obsługę https://p-beep.com/pl/system-przywolawczy-przychodnia/
:) Proszę Państwa jak ciemnota nie zaznaczy na stronie: https://pacjent.gov.pl/internetowe-konto-pacjenta/ereceptalogując się na swoje konto, wcześniej założone i nie zaznaczy "ptaszkiem", że chce otrzymywać kod recepty SMS to nigdy nie będzie go miała na telefonie! Znam to bo sam to miałem i nie potrzebie czepiałem się przychodni.Niepotrzebnie dajecie do druku takie wypociny ciemnej masy pełnej tumanów.
Drogi demonie, nie każdy umie, może założyć IKP i dlatego może zwrócić się do przychodni o podanie numeru przez telefon, w innych przychodniach nie ma z tym problemu a niektóre nawet oddzwaniają do swoich pacjentów ten numer podając.
Mam konto IKP i za każdym razem gdy lekarz wystawia mi e-receptę Przychodnia przy sportowej telefonicznie chce podawć mi nr KOD. Prosiłem o wpis na kopercie, że mam IKP, by pielęgniarki nie traciciły czasu. Niestety, ale to już ponad mozliwości Przychodni!