Reklama

Pakistańczycy swoją podróż do Francji zakończyli w Wyżnem

W nocy z 10 na 11 listopada, kierowcy przebywający na parkingu stacji benzynowej w Wyżnem (powiat strzyżowski) zauważyli, że z jednej z ciężarówek wydostały się dwie osoby. Wzbudziło to ich podejrzenia, więc niezwłocznie zaalarmowali służby i uniemożliwili im ucieczkę.

Funkcjonariusze policji, służby celno- skarbowej i straży granicznej z placówki w Rzeszowie-Jasionce, którzy przybyli na miejsce ustalili, że dwóch obywateli Pakistanu w wieku 33 i 35 lat próbowali nielegalnie przedostać się do Francji, by tam– jak twierdzili– podjąć pracę. Mężczyźni, jak się okazało, byli bardzo dobrze przygotowani. Mieli ciepłe ubrania i zapas jedzenia. Do naczepy ciężarówki, która transportowała ręczniki z Turcji, dostali się nielegalnie na terytorium Serbii bez wiedzy kierowcy, a z pomocą afgańskiego przemytnika, któremu zapłacili po 1 tys. euro. 


fot.serwis BiOSG
MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości