W nocy z 10 na 11 listopada, kierowcy przebywający na parkingu stacji benzynowej w Wyżnem (powiat strzyżowski) zauważyli, że z jednej z ciężarówek wydostały się dwie osoby. Wzbudziło to ich podejrzenia, więc niezwłocznie zaalarmowali służby i uniemożliwili im ucieczkę.
Funkcjonariusze policji, służby celno- skarbowej i straży granicznej z placówki w Rzeszowie-Jasionce, którzy przybyli na miejsce ustalili, że dwóch obywateli Pakistanu w wieku 33 i 35 lat próbowali nielegalnie przedostać się do Francji, by tam– jak twierdzili– podjąć pracę. Mężczyźni, jak się okazało, byli bardzo dobrze przygotowani. Mieli ciepłe ubrania i zapas jedzenia. Do naczepy ciężarówki, która transportowała ręczniki z Turcji, dostali się nielegalnie na terytorium Serbii bez wiedzy kierowcy, a z pomocą afgańskiego przemytnika, któremu zapłacili po 1 tys. euro.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze