Reklama

Paliło się na strychu jednego z domów w Ostrowie

02/12/2021 07:54

15 listopada przed południem strażacy zostali wezwani do gaszenia ognia w Ostrowie. Po przybyciu na miejsce okazało się, że płonie strych jednego z domów mieszkalnych.

Strażacy podali dwa prądy wody w natarciu. Sprawnie udało im się opanować pożar i uratować dolne kondygnacje budynku.

Niestety, aby dotrzeć do ukrytych zarzewi ognia, konieczne było przeprowadzenie prac rozbiórkowych. W sumie w akcji gaśniczej uczestniczyło[paywall] 8 zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej. Na szczęście obyło się bez ofiar, bo mieszkańcy gospodarstwa opuścili dom jeszcze przed przyjazdem strażaków.


Pozostałe prowadzone przez strażaków z powiatu jarosławskiego akcje były już nieco mniej dramatyczne. Także 15 listopada pracowali strażacy w miejscowości Święte, gdzie paliła się zebrana w bale słoma.

Wreszcie w niedzielę, 21 listopada, w Cząstkowicach pracowali przy pożarze garażu. Tu także skończyło się tylko na szkodach materialnych.  


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości