Niewybuchem zajęli się saperzy.
O odkryciu niewybuchów poinformowano policję 30 listopada, po godz. 15.
Policyjny pirotechnik przeprowadził rozpoznanie minersko-pirotechniczne, z którego wynikało, że to granaty moździerzowe pochodzące najprawdopodobniej z okresu II wojny światowej.
Mundurowi zabezpieczyli znalezisko do czasu przyjazdu saperów z 21 Batalionu Dowodzenia w Rzeszowie. To kolejne tego typu znalezisko w Pantalowicach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze