Reklama

Pełnomocnicy graniczni z Polski i Ukrainy spotkali się w Krakowcu

Spotkanie, które odbyło się we wtorek, 7 marca w Krakowcu wynikało głównie z potrzeby omówienia bieżącej sytuacji na polsko-ukraińskich przejściach granicznych, zwłaszcza jeśli chodzi o odprawy ruchu towarowego.

Do Krakowca udał się gen. bryg. Andrzej Popko z delegacją, przedstawiciele Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie, na czele z zastępcą dyrektora insp. Jackiem Wojdylakiem.

Razem z płk Anatolijem Fedorczukiem i Andrijem Kuznikiem z delegacjami podjęli decyzję o wprowadzeniu doraźnego rozgraniczania pasów ruchu dla pojazdów z towarami, które podlegają i niepodlegają kontroli weterynaryjnej. Ma to usprawnić odprawę na przejściu granicznym Korczowa-Krakowiec i zmniejszyć kolejkę pojazdów ciężarowych.

Reklama

Poruszyli też kwestię takich odpraw na przejściu w Medyce-Szeginiach. Podczas spotkania obie strony zadeklarowały kontynuację działań na rzecz właściwej i płynnej odprawy osób, pojazdów i towarów na wspólnym odcinku służbowej odpowiedzialności.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama