Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 30-latka.
3 lutego popołudniu policjanci wylegitymowali podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mieli rację: mężczyzna miał przy sobie 5 strunowych woreczków z marihuaną. Został zatrzymany.
Kryminalni przeszukali jego mieszkanie. Wspierali ich funkcjonariusz Służby Celno-Skarbowej oraz pies służbowy Rubi.
Wyspecjalizowana w wyszukiwaniu narkotyków Rubi wywąchała w jednym z pokoi pojemnik wypełniony woreczkami foliowymi z suszem marihuany – niemal 143 gramów.
30-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze