Prawie 2 promile alkoholu miał w organizmie 17-letni mieszkaniec gminy Wielkie Oczy kierujący volkswagenem. Dodatkowo nie posiadał prawa jazdy.
W piątek, 8 czerwca, około g. 13, policjanci zostali powiadomieni przez patrol straży granicznej o zatrzymaniu kierującego, od którego czuć alkohol. Okazało się, że 17-latek miał 1,67 promila alkoholu w organizmie, a na dodatek prowadził pojazd bez uprawnień. Nastolatek został zatrzymany, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty.
Ma odpowiadać przed sądem.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze