Nietrzeźwi kierowcy stanowią na drogach śmiertelne zagrożenie. Nie dotyczy to wyłącznie tym, którzy po alkoholu siadają za kierownicę aut, ale i jednośladów, a nawet – jak w tym przypadku – ciągników.
W poniedziałek, 11 września, do kontroli drogowej w Cewkowie został zatrzymany 51-letni mieszkaniec gminy Stary Dzików, którego tor jazdy wzbudzał podejrzenia co do jego stanu trzeźwości.
Okazało się, że w jego organizmie krążył prawie promil alkoholu. Z prawem jazdy już się pożegnał, teraz odpowie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze