Reklama

Pijany traktorzysta pożegnał się z prawem jazdy

19/09/2023 07:51

Nietrzeźwi kierowcy stanowią na drogach śmiertelne zagrożenie. Nie dotyczy to wyłącznie tym, którzy po alkoholu siadają za kierownicę aut, ale i jednośladów, a nawet – jak w tym przypadku – ciągników.

W poniedziałek, 11 września, do kontroli drogowej w Cewkowie został zatrzymany 51-letni mieszkaniec gminy Stary Dzików, którego tor jazdy wzbudzał podejrzenia co do jego stanu trzeźwości.

Okazało się, że w jego organizmie krążył prawie promil alkoholu. Z prawem jazdy już się pożegnał, teraz odpowie przed sądem.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama