Reklama

Pijany traktorzysta wjechał do rowu. Policji oświadczył, że jechał po piwo

Za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz popełnione wykroczenia 46-latek odpowie przed sądem.

Policjanci zgłoszenie o prawdopodobnie nietrzeźwym traktorzyście w Medyni Głogowskiej przyjęli w ten weekend. 

Na miejscu zastali unieruchomionego w rowie ursusa, a nieopodal 46-letniego mieszkańca gminy Czarna.

Mężczyzna tłumacząc sytuację, oświadczył policjantom, że ciągnikiem jechał... po piwo do sklepu, jednak podczas wyjeżdżania na drogę wojewódzką nr 881 stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. 

Traktorzysta miał ponad 3,7 promila alkoholu w organizmie. Nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami. 


SiS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości