Reklama

Pluszowe misie w nagrodę za kreatywność

W związku ze Światowym Dniem Pluszowego Misia w Szkole Podstawowej nr 5 w Przemyślu przez cały listopad br. trwał konkurs literacki „Mój miś”. Uczniowie klas od I do VIII napisali wiele pięknych opowiadań, których bohaterami były misie.

– Celem konkursu  było kształcenie literackie w zakresie tworzenia opowiadań twórczych, integracja oraz dobra zabawa. Uczniowie pracowali z wielką ochotą. Powstały prace o walorach zarówno literackich, jak i artystycznych[paywall]. Jedne historie były zabawne, inne wzruszające – powiedziała pomysłodawczyni i organizatorka konkursu, nauczycielka języka polskiego w SP 5 Agnieszka Olchowy.

Fundatorem nagród był Urząd Miasta w Przemyślu oraz Zarząd Osiedla nr 16 „Mickiewicza”. Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie, zostali nagrodzeni. Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się kilka dni temu. Z rąk dyrektor szkoły Małgorzaty Ziober oraz przewodniczącej Zarządu Osiedla nr 16 „Mickiewicza” Janiny Ścibiwołk wszyscy otrzymali dyplomy, słodycze oraz... misie. Nawet młodzież z klas starszych nie kryła radości z otrzymanej przytulanki...
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama