Reklama

Po raz trzeci będą mieć haka na raka!

Dni Profilaktyki Onkologicznej „Masz Haka na Raka?” już po raz trzeci odbywają się w Przemyślu i na terenie powiatu przemyskiego.

Organizatorzy: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Przemyślu , Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Przemyślu i Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w dniach 6, 15, 19 lutego organizowali  spotkania profilaktyczne połączone z warsztatami w zakresie onkologii w środowiskach lokalnych z lekarzami specjalistami oraz ekspertami. Finał tych działań odbędzie się tradycyjnie w Galerii Sanowej, w sobotę, 24 lutego (g. 13 – 17).

W programie m.in.:  wywiady z lekarzami specjalistami, porady w zakresie profilaktyki nowotworowej, kosmetologii i dietetyki, czy warsztaty z samobadania piersi, jąder i skóry. Dzieci również mile widziane – zostanie dla nich przygotowany specjalny kącik zabaw. 

Reklama

„Najlepsze, co możemy dla siebie zrobić, to zadbać o swoje zdrowie”! – przekonują organizatorzy, a my jako patron medialny w zupełności popieramy i zapraszamy do odwiedzenia strefy „Masz Haka na Raka” już w najbliższą sobotę.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama