Reklama

Podczas prac polowych w Buszkowiczkach wykopał skrzynkę z pociskami

26/08/2021 08:06

Mieszkaniec Bolestraszyc wykopał niebezpieczne pozostałości z okresu II wojny światowej.

Rolnik znalazł skrzynkę zawierającą 12 pocisków artyleryjskich. O znalezisku powiadomiono saperów z 21 Batalionu Dowodzenia w Rzeszowie, którzy je zabezpieczyli.


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    santet - niezalogowany 2021-08-27 05:54:43

    . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama