Czwartek, 5 marca, na długo zapisze się w pamięci małżonków z gminy Adamówka, którzy właśnie tego dnia, w Centrum Kultury i Sportu w Adamówce zostali uhonorowani Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, które w imieniu prezydenta RP wręczył im wójt gminy Jacek Kierepka.
„Pięćdziesiąt lat razem to pół wieku wspólnej drogi, dzielenia radości i trosk oraz budowania domu – nie tylko w znaczeniu murów, lecz przede wszystkim w znaczeniu rodziny. Wasze małżeństwa są świadectwem tego, że miłość to nie tylko uczucie, ale przede wszystkim decyzja, codziennie odnawiana poprzez wzajemny szacunek, troskę i odpowiedzialność”
– podkreślił włodarz gminy w uroczystym przemówieniu skierowanym do jubilatów.

Wydarzenie wzbogacił też występ muzyczny Emilii Działo, której artystyczna interpretacja utworów podkreśliła jego dostojny charakter. Złote gody świętowali państwo: Genowefa i Józef Gochowie, Janina i Tadeusz Grząśkowie, Józefa i Edward Hajkowie, Stanisława i Lucjan Hulakowie, Maria i Stanisław Kuziowie, Maria i Marian Micowie, Maria i Wojciech Pieńczakowie, Teresa i Aleksander Pisarczykowie, Halina i Henryk Pokrywkowie oraz Irena i Czesław Wróblowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze