Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie wspólnie z funkcjonariuszami z Przemyśla odwiedzili 9 marca miejsca tymczasowego schronienia uchodźców.
Policjanci ze swoją niedźwiedzą maskotką spotkali się z maluchami, aby w tej trudnej dla nich sytuacji dać im trochę radości, pomóc przez chwilę zapomnieć o troskach i zmęczeniu.
– Jego obecność od razu wywołała uśmiech na twarzach dzieci. Chętnie bawiły się z nim i przytulały. Wspólnie z policjantami przygotował dla najmłodszych słodką niespodziankę – relacjonuje KMP Przemyśl.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze