Reklama

Policyjny pościg ulicami Przemyśla. Kierował kolejny 16-latek bez uprawnień

Nastolatek wpadł przez swoją ciężką nogę. Namierzyli go funkcjonariusze przemyskiej drogówki, ponieważ na al. Żołnierzy Wyklętych młodociany motocyklista przekroczył dozwoloną prędkość o 36 km/h.

Funkcjonariusze dali sygnał do zatrzymania latarką, lecz kierujący nie zareagował. Nie zważał też na kolejne sygnały świetlne i dźwiękowe radiowozu, więc policjanci podjęli pościg.

Kierujący motocyklem jechał al. Żołnierzy Wyklętych, ul. Topolową i zatrzymał się dopiero w Krównikach.

Po wylegitymowaniu okazało się, że motocyklem kierował 16-latek, który nie posiada uprawnień do kierowania pojazdem. Chłopiec przyznał, że widział jadący za nim na sygnałach radiowóz, ale przez brak prawa jazdy bał się zatrzymać.

Reklama

Teraz nieletni odpowie przed sądem rodzinnym, a jego ojciec musi zapłacić 300 złotych mandatu za udostępnienie dziecku motocykla. Policjanci zatrzymali 16-latkowi także prawo jazdy kategorii AM.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Nino - niezalogowany 2020-12-31 14:40:37

    Świetnie, ojciec i syn chyba bez wyobraźni. Jeden że udostępnił osobie nieletniej nie posiadającej uprawnień pojazd, a nieletni że beztrosko sobie uciekał. Gdy by jednak szczęście dopisało .młodemu i doszło do tragicznego w skutkach wypadku,  gdzie szukano by winnych ?. Ok ludzie, ludzie sami prosicie się o nieszczęście, a później lament i płacz.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama