Reklama

Policyjny pościg za kompletnie pijanym kierowcą. Miał 3,5 promila

Mieszkaniec powiatu sanockiego, za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymanie się do kontroli, odpowie przed sądem.

Wczoraj, 19 bm., po godz. 16, w Bukowsku policjanci drogówki, używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych radiowozu, chcieli zatrzymać do kontroli kierującego renault.

Mężczyzna zignorował polecenie, więc funkcjonariusze podjęli pościg. Po niespełna 300 metrach skręcił w prawo, stracił panowie nad pojazdem, wjechał do rowu i uderzył w znak drogowy.

Kierowca starał się wyjechać z powrotem na jezdnię, wciąż nie reagując na wezwania do opuszczenia pojazdu. Aby go zatrzymać, policjant wybił szybę.

Badania wykazały, że 33-latek ma ponad 3,5  promila alkoholu w organizmie.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości