Ponad 200 osób obejrzało spektakl jasełkowy wystawiony przez uczniów szkoły w Nowym Siole i przedszkolaków z miejscowego przedszkola, wspomaganych przez rodziców.
Przygotowania do spektaklu trwały od listopada ub.r, a rezultaty[paywall] obejrzeć można było w niedzielę, 6 stycznia br.
Swoje umiejętności aktorskie zaprezentowało 46 dzieci ze szkoły i przedszkola w Nowym Siole oraz 15 rodziców. Inicjatorką całego wydarzenia była natomiast dyrektor Szkoły Podstawowej w Nowym Siole Marzena Rejman, która podkreśla, że w przygotowania włożono wiele wysiłku, a próby były bardzo intensywne.
Dzieci przygotowywały się do występu, ćwicząc w ciągu dnia, dorośli do prób dołączali wieczorami, po pracy. Aktorskie talenty ujawnił też sołtys Nowego Sioła Wojciech Nieckarz, który wcielił się w rolę jednego z trzech króli. Z wystawionych w miejscowym kościele jasełek zadowolony jest również włodarz gminy Zdzisław Zadworny, któremu oddolna inicjatywa mieszkańców bardzo przypadła do gustu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze