Reklama

Poświęciły swój czas dla dobra i bezpieczeństwa innych

Wyjątkowe spotkanie dla uczestniczek marcowej akcji „Gmina Narol szyje darmowe maseczki” zorganizowano w Gminnym Ośrodku Kultury w Narolu. Było ono okazją do złożenia podziękowań za nieocenione wsparcie w trudnym czasie, gdy środki ochrony osobistej, takie jak maseczki, były towarem deficytowym.

19 października na wspólny wieczór przy ciastku i kawie zaproszono panie, które w marcu br. podjęły się uszycia maseczek dla mieszkańców gminy oraz te, które przekazały niezbędne materiały. Dzięki ich zaangażowaniu, nierzadko kosztem prywatnych zobowiązań, gotowe maseczki można było[paywall] potem odebrać w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Narol. Słowa podziękowania złożył każdej z zaproszonych pań burmistrz Grzegorz Dominik, życząc przy okazji zdrowia w obecnym trudnym czasie pandemii i wyrażając nadzieję, że w razie zaistnienia takiej potrzeby, będą gotowe kolejny raz wesprzeć w ten sposób mieszkańców. Skromną formą rekompensaty za uczestnictwo w szlachetnej inicjatywie społecznej były też dyplomy i drobne upominki.


fot.UMiG Narol
Uczestniczki akcji podjęte zostały kawą i ciastkiem.

Reklama


fot.UMiG Narol
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama