Wyjątkowe spotkanie dla uczestniczek marcowej akcji „Gmina Narol szyje darmowe maseczki” zorganizowano w Gminnym Ośrodku Kultury w Narolu. Było ono okazją do złożenia podziękowań za nieocenione wsparcie w trudnym czasie, gdy środki ochrony osobistej, takie jak maseczki, były towarem deficytowym.
19 października na wspólny wieczór przy ciastku i kawie zaproszono panie, które w marcu br. podjęły się uszycia maseczek dla mieszkańców gminy oraz te, które przekazały niezbędne materiały. Dzięki ich zaangażowaniu, nierzadko kosztem prywatnych zobowiązań, gotowe maseczki można było[paywall] potem odebrać w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Narol. Słowa podziękowania złożył każdej z zaproszonych pań burmistrz Grzegorz Dominik, życząc przy okazji zdrowia w obecnym trudnym czasie pandemii i wyrażając nadzieję, że w razie zaistnienia takiej potrzeby, będą gotowe kolejny raz wesprzeć w ten sposób mieszkańców. Skromną formą rekompensaty za uczestnictwo w szlachetnej inicjatywie społecznej były też dyplomy i drobne upominki.

fot.UMiG Narol
Uczestniczki akcji podjęte zostały kawą i ciastkiem.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze