Reklama

Powstał 2. w Przemyślu punkt DriveThru [ZDJĘCIA]

Do wykazu punktów pobrań wymazów w kierunku COVID-19 dołącza Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu przy ul. Słowackiego 85. Tym samym nasze województwo dysponuje aktualnie 26 miejscami, gdzie pacjenci mogą zgłaszać się na badanie.

Stelaż i namiot wspólnymi siłami zamontowali dziś, 20 bm., druhowie z OSP Nienadowa oraz ratownicy z WSPR i Grupy Ratownictwa PCK w Przemyślu.

Stanął on po przeciwnej stronie miasta niż poprzedni, na terenie byłego szpitala przy ulicy Słowackiego (wjazd 2 bramą). Jutro rano rozpocznie w nim działalność 2. w Przemyślu punkt Drive Thru do pobierania wymazów na obecność wirusa SARS-CoV-2.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    . - niezalogowany 2020-10-20 21:52:07

    Czekamy na wyniki 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ja - niezalogowany 2020-10-20 22:26:10

    Przemyśl to dumne miasto z ambicjami, wg większości rządzących nim przynajmniej. Wiele potrafi, ale postawienie namiotu nas przerosło. Musiał przyjechać desant z Nienadowej. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    r n - niezalogowany 2020-10-20 22:36:49

    Brawo !!! No to czekamy na pierwszych pacjentów !!!PO WYKONANIU TESTU NA KORONAWIRUSA KOBIECIE WYCIEKŁ PŁYN MÓZGOWY - ZDROWIE. RADIOZET.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama