Do wykazu punktów pobrań wymazów w kierunku COVID-19 dołącza Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu przy ul. Słowackiego 85. Tym samym nasze województwo dysponuje aktualnie 26 miejscami, gdzie pacjenci mogą zgłaszać się na badanie.
Stelaż i namiot wspólnymi siłami zamontowali dziś, 20 bm., druhowie z OSP Nienadowa oraz ratownicy z WSPR i Grupy Ratownictwa PCK w Przemyślu.
Stanął on po przeciwnej stronie miasta niż poprzedni, na terenie byłego szpitala przy ulicy Słowackiego (wjazd 2 bramą). Jutro rano rozpocznie w nim działalność 2. w Przemyślu punkt Drive Thru do pobierania wymazów na obecność wirusa SARS-CoV-2.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przemyśl to dumne miasto z ambicjami, wg większości rządzących nim przynajmniej. Wiele potrafi, ale postawienie namiotu nas przerosło. Musiał przyjechać desant z Nienadowej.
Brawo !!! No to czekamy na pierwszych pacjentów !!!PO WYKONANIU TESTU NA KORONAWIRUSA KOBIECIE WYCIEKŁ PŁYN MÓZGOWY - ZDROWIE. RADIOZET.PL
Psychozy ciąg dalszy a szpital praktycznie zlkwidowany bo czrka pusty na desant grypowców cvdowców.
BRAWO STRAŻACY, BRAWO RATOWNICY - już tylko możemy liczyć sami na siebie . Przed WAMI wiele trudnych dni , tygodni i miesięcy - życzę WAM zdrowia i dużo sił , TRZYMAJCIE SIĘ !!!
Bardzo dziwna sytuacja , wydarzenia istotne dla Przemyśla , koniec budowy zakończony , zbiorowa fotka wszystkich zaangażowanych a nie widzę mordy pana przewodniczącego maćka . Zaspał jak morawiecki, kaczynski, horała i ziobro na wczorajsze głosowanie ? Czy ktoś wie co sie z nim dzieje ? Do tej pory brał udział we wszystkich wydarzeniach , a tu ... ? Jak to tak ?
Świetnie! Będziemy wszystkich testowali. Tylko co z tego wynika? Co dalej z tymi, na szczęście w zdecydowanej większości "zdrowymi/bezobjawowymi chorymi"? Niech żyje pozorowana walka z tzw. pandemią!Pozdrawiam myślących.
A GDZIE TE WSZYSTKIE PRZEMYSKIE SIŁY WOJSKOWE CZY ONE NIE MOGĄ POMAGAĆ W TAKICH SYTUACJACH, TYLKO DRUHOWIE Z OSP I INNI A PAŃSTWO PŁACI MUNDUROWYM CIĘŻKIE PIENIĄDZE
Tylko dajcie tam jedną pielęgniarkę tak jak na Monte casino i kolejki długie na kilometr. Byłem dzisiaj i czekałem cztery godziny w kolejce. Dramat. Samo badanie to 5 min ale robi je tylko jedna kobieta.
Czekałem z 80 letnią mamą 6 godz .Ciekawe co będzie jak przyjdzie mtóz
Urny, módl się żeby nie dopadła Ciebie i twoich bliskich
Najwyższa pora odsunąć od koryta niekompetentna pisowską "władzę".Rząd nie panuje nad niczym kompromitując się coraz bardziej.1. Minister zdrowia mówi w radiu, że maseczki nic nie dają, ale kiedy tylko jego znajomi zaczynają nimi handlować od razu są niezbędne.2. Ten sam minister, który mówi, żeby nie jeździć za granicę, bo to niebezpieczne sam jedzie za granicę na wakacje.3. Ten sam minister, który drugi raz jest chory!4. Premier, który przed wyborami mówi, że wirus jest tak groźny, że nie da się zrobić wyborów, tuż po pierwszej turze szybko dymisjonuje wirusa i zachęca starszych do tłumnego pójścia na wybory, bo już wirus przestał być groźny!5. Ludziom zamknięto cmentarze a jeden karakan ze swoją świtą paraduje po cmentarzu przed kamerami6, Ten sam karakan, który paraduje bez maski na miesięcznicy, kiedy ludzie dostają mandaty za ich brak.7. Ludzie czekają kilka dni na wynik testu a poseł pisu wystarczy, że zakaszle i ma wynik za dwie godziny. 8, Nie zapominajmy o tych co umierają przed szpitalami, bo rząd jest bardzo dobrze przygotowany9. Ludzie maja zakaz wstępu do własnych dzieci w szpitalu a poseł pisu z covidem wchodzi sobie do babci w szpitalu podczas obowiązywania zakazu odwiedzin jakby nigdy nic...10. Kiedy było 40 chorych zamknęli ludzi w domach iładowali mandaty, kiedy jest 6500 chorych można wszystko: chodzić na wesela, na stadiony, do teatrów, kin itd itp11. Ustawa na przygotowanie której było pół roku przygotowuje się na kolanie ostatniego dnia i wysyła do sejmu kilka godzin przed głosowaniem. Ktoś tu jest niepoważny.12. Godziny dla seniorów obowiązują w sklepikach szkolnych! Parodia.NARODZIE OBUDŹ SIĘ W KOŃCU. STOP NIEKOMPETENCJI PISU!A w międzyczasie jeden wiceminister przepier... 70 milionów naszych pieniędzy i nic mu się nie dzieje... A drugi robi wałek na respiratorach na 160 milionów(!!!) i też mu włos z głowy nie spadł.
„Ludzie! Tak trudno zrozumieć nowe ograniczenia? To proste i logiczne”„Np. strefa żółta. Nie wolno ćwiczyć na siłowni, bo to skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. Dlatego zamiast ćwiczeń warto iść coś zjeść. Bo jeść w każdej knajpie można, na spokojnie i bez maseczki. No chyba, że ktoś chciałby zjeść na ulicy, to mu nie wolno, bo jedzenie na ulicy jest skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. W knajpie wolno, na ulicy nie. Proste i logiczne. Ale pamiętajmy, że i w knajpie robi się niebezpiecznie, lecz tylko po godz. 21:00. Wtedy wyłącznie na wynos. Byle NIE na ulicy. Za to na ulicy w zgromadzeniu (bez jedzenia!) może uczestniczyć max 25 osób. No chyba, że pójdą do kościoła, to wtedy ile dusza zapragnie, bo jak kościół duży to może być nawet 50 lub 100, trzeba se policzyć. W kościele na mszy 1 osoba na 4 m2. No chyba, że to nie jest msza tylko mecz. To wtedy nawet na stadionie, na powietrzu – ZERO. Absolutne zero, bo to skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. No chyba, że to nie jest mecz na stadionie, tylko przedstawienie w teatrze. To wtedy można przyjść, ale na 25% miejsc. Co innego dzieciaki z podstawówki. One to wszystkie mogą przychodzić, siedzieć w klasach i ganiać się po korytarzach na przerwach. Ile chcą, każdego dnia. No chyba, że to nie jest podstawówka, tylko liceum lub studia. Uuu, to wtedy się nie zaleca, bo to skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. Kilkadziesiąt dzieci w klasie w podstawówce – tak. Kilkudziesięciu licealistów klasie w liceum – nie. Kilkudziesięciu studentów w auli na uczelni – nie. Proste i logiczne. No i jak wesele to tylko 20 osób, na dodatek bez wywijania do Zenka na parkiecie, bo to skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. Chyba, że wesele zrobicie sobie w Biedrze czy Lidlu, to wtedy można. Tam to można wszystko, włazi tyle ludu ile chce. Byle nie ćwiczyli w trakcie robienia zakupów. Więc bez przysiadów z arbuzami czy takich tam cwaniactw. Proste i logiczne. Czego nie rozumiesz?”
Czekamy na wyniki
Przemyśl to dumne miasto z ambicjami, wg większości rządzących nim przynajmniej. Wiele potrafi, ale postawienie namiotu nas przerosło. Musiał przyjechać desant z Nienadowej.
Brawo !!! No to czekamy na pierwszych pacjentów !!!PO WYKONANIU TESTU NA KORONAWIRUSA KOBIECIE WYCIEKŁ PŁYN MÓZGOWY - ZDROWIE. RADIOZET.PL