Reklama

Pożar mieszkania w bloku przy ul. Glazera w Przemyślu

Policjanci z wydziału wywiadowczo-interwencyjnego przemyskiej komendy pierwsi przyjechali na miejsce zgłoszenia w minioną sobotę, 4 grudnia, ok. g. 19.30.

Na miejscu okazało się, że dym wydobywa się z mieszkania znajdującego się na pierwszym piętrze budynku.

Wewnątrz mężczyzna z miską wody pomagał sąsiadce opanować pożar. W gęstym dymie policjanci zauważyli kobietę, która próbowała gasić meble. Jeden z funkcjonariuszy wyprowadził seniorkę z płonącego mieszkania, a drugi zajął się mężczyzną, który zaczął się dusić.


Oboje – 82-latka i 52-latek – policjanci podejrzewali zatrucie i możliwość poparzenia górnych dróg oddechowych. Wezwali pogotowie.

Gaszeniem pożaru i ewakuacją bloku zajęli się strażacy. Po sprawdzeniu budynku mieszkańcy wrócili do domów. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.

Reklama


fot.KMP Przemyśl
Spalony sprzęt


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości