Reklama

Pracownicy pogotowia wyróżnieni za zaangażowanie, odwagę i profesjonalizm

W ramach tegorocznych obchodów Dnia Ratownictwa Medycznego, zorganizowanych w siedzibie Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, dwójka pracowników Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu została wyróżniona za zaangażowanie w działalność ratownictwa medycznego, profesjonalizm w udzielaniu pierwszej pomocy medycznej i wzorową i pełną zaangażowania postawę.

Uroczystość zorganizowana przez władze wojewódzkie była płaszczyzną do podziękowania przedstawicielom Państwowego Ratownictwa Medycznego za niełatwą i odpowiedzialną misję niesienia pomocy w stanach nagłych.

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart, zwracając się do pełniących ją, powiedziała:

– Dziękuję Państwu za codzienną, wymagającą i odpowiedzialną pracę, która jest służbą ratowania tego, co najcenniejsze – ludzkiego życia i zdrowia. Państwa praca jest bezcenna, wymaga profesjonalizmu, odwagi, opanowania i empatii. Dlatego należy jej się jak największy szacunek społeczny. Pragnę przekazać wyrazy uznania i wdzięczności lekarzom, pielęgniarkom i ratownikom medycznym pracującym w systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego.

Reklama

Zapowiedziała też, że od 1 stycznia 2024 r. na Podkarpaciu przybędą...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 74% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama