Wójt Gminy Orły Bogusław Słabicki informuje, że wśród pracowników urzędu gminy odnotowano przypadki COVID-19.
Wójt prosi osoby, które w ostatnim czasie odwiedzały urząd, o obserwowanie swojego stanu zdrowia. W przypadku objawów zarażenia koronawirusem należy powiadomić telefonicznie swojego lekarza rodzinnego, który zdecyduje o skierowaniu na testy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Najwyższa pora odsunąć od koryta niekompetentna pisowską "władzę".Rząd nie panuje nad niczym kompromitując się coraz bardziej.1. Minister zdrowia mówi w radiu, że maseczki nic nie dają, ale kiedy tylko jego znajomi zaczynają nimi handlować od razu są niezbędne.2. Ten sam minister, który mówi, żeby nie jeździć za granicę, bo to niebezpieczne sam jedzie za granicę na wakacje.3. Ten sam minister, który drugi raz jest chory!4. Premier, który przed wyborami mówi, że wirus jest tak groźny, że nie da się zrobić wyborów, tuż po pierwszej turze szybko dymisjonuje wirusa i zachęca starszych do tłumnego pójścia na wybory, bo już wirus przestał być groźny!5. Ludziom zamknięto cmentarze a jeden karakan ze swoją świtą paraduje po cmentarzu przed kamerami6, Ten sam karakan, który paraduje bez maski na miesięcznicy, kiedy ludzie dostają mandaty za ich brak.7. Ludzie czekają kilka dni na wynik testu a poseł pisu wystarczy, że zakaszle i ma wynik za dwie godziny. 8, Nie zapominajmy o tych co umierają przed szpitalami, bo rząd jest bardzo dobrze przygotowany9. Ludzie maja zakaz wstępu do własnych dzieci w szpitalu a poseł pisu z covidem wchodzi sobie do babci w szpitalu podczas obowiązywania zakazu odwiedzin jakby nigdy nic...10. Kiedy było 40 chorych zamknęli ludzi w domach iładowali mandaty, kiedy jest 6500 chorych można wszystko: chodzić na wesela, na stadiony, do teatrów, kin itd itpNARODZIE OBUDŹ SIĘ W KOŃCU. STOP NIEKOMPETENCJI PISU!A w międzyczasie wiceminister przepier... 70 milionów naszych pieniędzy i nic mu się nie dzieje...
Człowieku ,taki apel w kolebce ciemnoty i PiSu jak grochem o ścianę
Za komuny był obowiązek oglądania DZIENNIKA TV dzisiaj są WIADOMOŚCI TVPiS ten sam juch tylko w innym opakowaniu
Podobno rząd nie zamknie cmentarzy 1 listopada. Sytuacja jest tak dobra, że otworzą kilka nowych
Wszystko przez to ze ten Rząd jak zwykle wtącił sie. Ludzi zawsze wiedzieli co robic gdy nadchodzila epidemia gryp.Chorzy zostawali w domu. Teraz dzieki opiece Rządu najpierw zrujnują ludzi... A pozniej kazdy kto ma zachorować! Zachoruje!
Przestań wklejać te bzdury hejterze POd każdym artykułem w POdbrukowvch gazetach
A gdzie masz napisane że masz oglądać wiadomości w TVP a nie w TVPiS ?
Jakby się nie wtrącił to było by dzisiaj na podkarpaciu nie 700 ale 7000 tyś.więc nie pisz głuPOt
Jeszcze bedzie 7000 chorych. Tylko już gospodarki nie bedzie!
Najwyższa pora odsunąć od koryta niekompetentna pisowską "władzę".Rząd nie panuje nad niczym kompromitując się coraz bardziej.1. Minister zdrowia mówi w radiu, że maseczki nic nie dają, ale kiedy tylko jego znajomi zaczynają nimi handlować od razu są niezbędne.2. Ten sam minister, który mówi, żeby nie jeździć za granicę, bo to niebezpieczne sam jedzie za granicę na wakacje.3. Ten sam minister, który drugi raz jest chory!4. Premier, który przed wyborami mówi, że wirus jest tak groźny, że nie da się zrobić wyborów, tuż po pierwszej turze szybko dymisjonuje wirusa i zachęca starszych do tłumnego pójścia na wybory, bo już wirus przestał być groźny!5. Ludziom zamknięto cmentarze a jeden karakan ze swoją świtą paraduje po cmentarzu przed kamerami6, Ten sam karakan, który paraduje bez maski na miesięcznicy, kiedy ludzie dostają mandaty za ich brak.7. Ludzie czekają kilka dni na wynik testu a poseł pisu wystarczy, że zakaszle i ma wynik za dwie godziny. 8, Nie zapominajmy o tych co umierają przed szpitalami, bo rząd jest bardzo dobrze przygotowany9. Ludzie maja zakaz wstępu do własnych dzieci w szpitalu a poseł pisu z covidem wchodzi sobie do babci w szpitalu podczas obowiązywania zakazu odwiedzin jakby nigdy nic...10. Kiedy było 40 chorych zamknęli ludzi w domach iładowali mandaty, kiedy jest 6500 chorych można wszystko: chodzić na wesela, na stadiony, do teatrów, kin itd itpNARODZIE OBUDŹ SIĘ W KOŃCU. STOP NIEKOMPETENCJI PISU!A w międzyczasie wiceminister przepier... 70 milionów naszych pieniędzy i nic mu się nie dzieje...
Człowieku ,taki apel w kolebce ciemnoty i PiSu jak grochem o ścianę
Za komuny był obowiązek oglądania DZIENNIKA TV dzisiaj są WIADOMOŚCI TVPiS ten sam juch tylko w innym opakowaniu