Reklama

Pracownik sądowy, status głodowy

22/12/2018 18:30

14 grudnia, w samo południe, przed gmachem jarosławskiego sądu rejonowego odbył się krótki protest pracowników, który miał na celu zwrócić uwagę na bardzo niskie zarobki sędziów i innych urzędników.

Jak wiadomo, ceny wszystkich produktów i usług szybują w górę, a zarobki są na bardzo niskim poziomie. Protestujący chcieli pokazać, że najwyższa pora, by ludziom podnieść płace, i to nie tylko tym zatrudnionym w sądach.  Chcieli też dać wyraz solidarności z koleżankami i kolegami z sądów w całej Polsce.


EK
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    krau_984 2018-12-22 20:27:16

    ”bardzo niskie zarobki sędziów i innych urzędników." ?WTF? Drodzy dziennikarze (a przynajmniej za takich się uważacie) przeczytajcie czasem ze zrozumieniem co piszecie. Wszędzie bylejakość.... Słabo...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2018-12-22 21:58:44

    Do autora EK nie dziwię się że Pan/Pani sygnuje teksty inicjałami.To nie był protest sędziów- TO BYŁ PROTEST PRACOWNIKÓW SĄDOWYCH- na tyle chyba zasługują, aby zaznajomić się z istota protestu .Wstyd po prostu

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    zz - niezalogowany 2018-12-23 12:44:58

    Jaka praca taka płaca.Czy nie lepiej zarabia się na budowie, po co trzymasz się kurczowo sądu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama