14 grudnia, w samo południe, przed gmachem jarosławskiego sądu rejonowego odbył się krótki protest pracowników, który miał na celu zwrócić uwagę na bardzo niskie zarobki sędziów i innych urzędników.
Jak wiadomo, ceny wszystkich produktów i usług szybują w górę, a zarobki są na bardzo niskim poziomie. Protestujący chcieli pokazać, że najwyższa pora, by ludziom podnieść płace, i to nie tylko tym zatrudnionym w sądach. Chcieli też dać wyraz solidarności z koleżankami i kolegami z sądów w całej Polsce.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Do autora EK nie dziwię się że Pan/Pani sygnuje teksty inicjałami.To nie był protest sędziów- TO BYŁ PROTEST PRACOWNIKÓW SĄDOWYCH- na tyle chyba zasługują, aby zaznajomić się z istota protestu .Wstyd po prostu
Jaka praca taka płaca.Czy nie lepiej zarabia się na budowie, po co trzymasz się kurczowo sądu.
”bardzo niskie zarobki sędziów i innych urzędników." ?WTF? Drodzy dziennikarze (a przynajmniej za takich się uważacie) przeczytajcie czasem ze zrozumieniem co piszecie. Wszędzie bylejakość.... Słabo...
Do autora EK nie dziwię się że Pan/Pani sygnuje teksty inicjałami.To nie był protest sędziów- TO BYŁ PROTEST PRACOWNIKÓW SĄDOWYCH- na tyle chyba zasługują, aby zaznajomić się z istota protestu .Wstyd po prostu
Jaka praca taka płaca.Czy nie lepiej zarabia się na budowie, po co trzymasz się kurczowo sądu.