Otwarte spotkanie ma się odbyć na Rynku.
Kancelaria Prezydenta RP potwierdza, że w czwartek, 23 maja, Andrzej Duda złoży wizytę w Lubaczowie. Początek spotkania z mieszkańcami o godz. 17.00 na płycie Rynku. Wejście będzie możliwe od godz. 15.30.
Organizatorami spotkania są: starosta lubaczowski Zenon Swatek i poseł Anna Schmidt-Rodziewicz.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Marionetka użyta przez PISoBOLSZEWIKÓW do agitacji celem zapewnienia wszystkim kolejnego koryta. Tylko tym razem europejskiego.https://youtu.be/MjzeLJ0Lp7A
YOUTUBE.COM - DUDA PODPISAŁ DZIŚ USTAWĘ 5G! MACIE RAKA JAK W BANKU! WSZYSCY BĘDĄ UMIERAĆ, WSZYSCY!
YOUTUBE.COM - PREZYDENT DUDA ZALEGALIZOWAŁ EKSPERYMENTY MEDYCZNE NA DZIECIACH
Troszkę dziwi mnie to nazwisko pani poseł że niejest to zwykła pani Kowalska.
Blazen odwiedzi Lubaczow ,smiac sie czy plakac?
Adrian będzie namawiał do głosowania na PiS. Prezes mu kazał i sługa wykonuje polecenie.
Już raz przyjechal prezes do Przemysla wesprzeć Hamryszczaka!!! I pamiętacie jak to się skonczylo??
Won szmaciarzu, sam jesteś bolszewickim odpadem.
Za takie słowa śmieciu ode mnie dostałbyś po ryju. Fajnie pisać obelgi trzymając jedną rękę w majtkach?
Marionetka użyta przez PISoBOLSZEWIKÓW do agitacji celem zapewnienia wszystkim kolejnego koryta. Tylko tym razem europejskiego.https://youtu.be/MjzeLJ0Lp7A
YOUTUBE.COM - DUDA PODPISAŁ DZIŚ USTAWĘ 5G! MACIE RAKA JAK W BANKU! WSZYSCY BĘDĄ UMIERAĆ, WSZYSCY!
YOUTUBE.COM - PREZYDENT DUDA ZALEGALIZOWAŁ EKSPERYMENTY MEDYCZNE NA DZIECIACH