Pięć osób z Przemyśla odebrało dzisiaj, 9 kwietnia br., w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odznaczenia państwowe i wyróżnienia honorowe. Wśród nich znaleźli się m.in. prezydent miasta Wojciech Bakun i wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Przemyślu Ewa Sawicka.
Łącznie wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul wyróżniła 29 osób. Wręczyła trzy Srebrne Krzyże Zasługi (za zasługi na rzecz popularyzowania i utrwalania dziedzictwa kulturowego i historii oraz za zasługi w działalności społecznej i samorządowej), dwadzieścia jeden Medali Złotych za Długoletnią Służbę (za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej), dwa Medale Brązowe za Długoletnią Służbę oraz trzy Odznaki Honorowe za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego.
Te ostatnie otrzymali prezydent miasta Przemyśla Wojciech Bakun i wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Przemyślu Ewa Sawicka. Troje pracowników Urzędu Miejskiego w Przemyślu otrzymało natomiast Medale Złote za Długoletnią Służbę. To: skarbnik miasta Monika Czuryk, Anna Bobko-Wajda z wydziału finansowego oraz Robert Sielski z Wydziału Orgaizacyjnego UM w Przemyślu.
Szerzej w papierowym wydaniu ŻP.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze