Reklama

Prezydent Wojciech Bakun i wiceprzewodnicząca rady miejskiej Ewa Sawicka odznaczeni przez wojewodę

Pięć osób z Przemyśla odebrało dzisiaj, 9 kwietnia br., w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odznaczenia państwowe i wyróżnienia honorowe. Wśród nich znaleźli się m.in. prezydent miasta Wojciech Bakun i wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Przemyślu Ewa Sawicka.

Łącznie wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul wyróżniła 29 osób. Wręczyła trzy Srebrne Krzyże Zasługi (za zasługi na rzecz popularyzowania i utrwalania dziedzictwa kulturowego i historii oraz za zasługi w działalności społecznej i samorządowej), dwadzieścia jeden Medali Złotych za Długoletnią Służbę (za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej), dwa Medale Brązowe za Długoletnią Służbę oraz trzy Odznaki Honorowe za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego.

Te ostatnie otrzymali prezydent miasta Przemyśla Wojciech Bakun i wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Przemyślu Ewa Sawicka. Troje pracowników Urzędu Miejskiego w Przemyślu otrzymało natomiast Medale Złote za Długoletnią Służbę. To: skarbnik miasta Monika Czuryk, Anna Bobko-Wajda z wydziału finansowego oraz Robert Sielski z Wydziału Orgaizacyjnego UM w Przemyślu.

Reklama

Szerzej w papierowym wydaniu ŻP.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/04/2025 13:59
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama