Prezydent Wojciech Bakun prosi konserwatora zabytków o złagodzenie wytycznych, aby ułatwić restauratorom ustawianie ogródków letnich. Beata Kot odpowiada, że do tej pory wpłynęło tylko 5 wniosków, z czego 3 uzyskały zgodę, a 2 są rozpatrywane.
Od 18 maja bary i restauracje, po 2-miesięcznej przerwie, mogą otworzyć swoje drzwi dla klientów, jednak muszą przestrzegać dodatkowych rygorów sanitarnych. Po spełnieniu odpowiednich warunków, lokale mogą serwować posiłki także w środku, choć jeszcze niedawno sądzono, że będzie to dozwolone tylko w ogródkach.
„W ostatnim czasie zwracają się do mnie przemyscy[paywall] restauratorzy z prośbą o pomoc, ponieważ jak to argumentują mają problemy z uzyskaniem zgody od Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Przemyślu na otwarcie letnich ogródków piwnych” – napisał prezydent.
Wojciech Bakun poprosił o złagodzenie w tym roku wytycznych na terenie Starego Miasta. „Moja prośba podyktowana jest troską o restauratorów, którzy w obecnej sytuacji walczą o przetrwanie swoje oraz pracowników. Nie możemy pozbawiać mieszkańców środków do życia. Musimy działać wspólnie dla dobra wszystkich – zaznaczył.
Pismo prezydenta zostało napisane 8 maja, a 3 dni później opublikowane na stronie urzędu miejskiego. Wojewódzki Konserwator Zabytków Beata Kot odpowiedziała 14 czerwca. Twierdzi, że sytuacja nie jest tak dramatyczna, jak przedstawia ją prezydent.
„Od 7 lutego 2020 r. do 11 maja 2020 r. do tut. Urzędu wpłynęło zaledwie 5 wniosków. W trzech przypadkach zostały wydane decyzje zezwalające – w przeciągu od 3 do 12 dni roboczych od dnia uzupełnienia stosownych dokumentów bądź załączników. Pozostałe dwa wnioski posiadają istotne braki formalne. W związku z tym, oczekujemy na ich uzupełnienie” – napisała.
B. Kot podkreśliła, że każda sprawa prowadzona jest na podstawie wypracowanych standardów oraz zasad, w tym także zarządzenia prezydenta Przemyśla z 5 maja 2010 r. jej zdaniem, konsekwentne stosowanie się do wytycznych „podnosi atrakcyjność turystyczną zabytkowej przestrzeni miasta, a także powinno wpływać na zwiększenie ilości klientów lokali gastronomicznych, pomimo obostrzeń wynikających z obecnej sytuacji”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Drogi Rochu , ja znam temat i tu jest problem z panią konserwator , ona wie wszystko lepiej . Stwarza sztuczne problemy nie tylko branży gastronomicznej , popytaj inwestorów na mieście to ci potwierdzą . A prezydent to chyba dobrze że staje w obronie przemyskich przedsiębiorców . Ona chce skansen zrobić w centrum miasta . To stanowisko ją przerasta . Według mnie urzędnicy powinni być pomocni przedsiębiorcom a nie im przeszkadzać . Jej decyzje mogą komuś zrujnować życie . KONSERWATOR do odwołania .
Tak z ciekawości, na czym a polegać ten "skansen", który podobno chce zrobić pani konserwator?
Purchase healthcare research paper services and healthcare coursework writing services since students find help when they visit Healthcare Essay Writing Services .
Coś tym jest , o czym pisze "czykins ' . Dlaczego tyle zabytków w Polsce niszczeje ? Otóż okazuje się ,że wielu przypadkach zakup obiektów zabytków nawet przez bardzo bogatych ludzi , staje sie koszmarem . Było kilkakrotnie poruszany temat . Otóż gdy ruina rozsypuje się z dnia na dzień , to konserwator tego stara się nie widzieć / wiadomo,ze zaprzeczą , ale gdy znajdzie się inwestor , to zaraz ma wizytę 'opiekuna "zabytków , który od razu zaczyna :informować " jakie ma obowiązki . Np. jaki ma być rodzaj drzewa do budowy stolarki budowlanej , jaki kolor tynków , jak podłoga , nawet takie szczegóły jak rodzaj ułożenia parkietów w pomieszczeniach. Ale to jeszcze nic w porównaniu gdy pani konserwator mówi , jakie maja być nasadzenia drzew , krzewów , kwiatów .. potem kolor i rodzaj ogrodzenia. I to ciągłe "informowanie " , które tak naprawdę jest straszeniem , jakie to grożą konsekwencje karne. za niedbanie o właściwy stan "zabytku , " jakby wcześniej nie widział w jakim stanie się znajdował..Także lepiej jeśli się komuś majętnemu podoba jakiś obiekt zabytkowy zbudować mniej czy bardziej wierna replikę , takiego obiektu i ma wtedy konserwatora z "głowy".
Problem stary jak świat. Co zrobić żeby sprzedawać żydom np. truskawki koszerne? Trzeba pójść do Rabina i dać tys. dolarów. Otrzymasz certyfikat koszerności i można działać. Aluzju poniał?
https://www.mygeekshelp.com/how-to-fix-malwarebytes-not-updating-on-windows-10/are you using malwarebytes anti-malware and while scanning your computer you face problem like malwarebytes not opening, malwarebytes not responding or malwarebytes won't open. Then you should read this to fix the issue.
Znów włodarz coś sobie wyimaginował
Drogi Rochu , ja znam temat i tu jest problem z panią konserwator , ona wie wszystko lepiej . Stwarza sztuczne problemy nie tylko branży gastronomicznej , popytaj inwestorów na mieście to ci potwierdzą . A prezydent to chyba dobrze że staje w obronie przemyskich przedsiębiorców . Ona chce skansen zrobić w centrum miasta . To stanowisko ją przerasta . Według mnie urzędnicy powinni być pomocni przedsiębiorcom a nie im przeszkadzać . Jej decyzje mogą komuś zrujnować życie . KONSERWATOR do odwołania .
Tak z ciekawości, na czym a polegać ten "skansen", który podobno chce zrobić pani konserwator?