34-letniego obywatela Hiszpanii zatrzymali pogranicznicy z Medyki.
Z piątku na sobotę (a 19 na 20 sierpnia) na kolejowym przejściu granicznym w Przemyślu pojawił się 34-letni obywatel Hiszpanii, który chciał wyjechać z Polski.
Kontrola służb wykazała jednak, że mężczyzną interesują się służby z tego kraju.
– Jest podejrzany o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się handlem narkotykami i władze tego kraju wydały za nim Europejski Nakaz Aresztowania. Grozi mu 5 lat więzienia – informuje chor. szt. SG Andrzej Bembenek z Zespołu Prasowego Komendanta BiOSG.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze