Reklama

Próbował włamać się do sklepu, bo… był spragniony

02/02/2024 19:41

34-letni mieszkaniec gminy Dubiecko odpowie za usiłowanie włamania do sklepu spożywczego w Nienadowej i uszkodzenie drzwi lokalu.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 16 stycznia. To wtedy dyżurny przemyskiej komendy odebrał zgłoszenie o próbie włamania do sklepu poprzez sforsowanie drzwi wejściowych i wyłamanie jednego skrzydła.

Co prawda sprawcy nie udało się niczego ukraść, bo uciekł spłoszony alarmem. Nie uniknie jednak odpowiedzialności, ponieważ nagrania z kamer sklepowego monitoringu podpowiedziały dubieckim policjantom kim jest sprawca.

34-letni mieszkaniec gminy Dubiecko już w przeszłości był karany za podobne czyny. Usłyszał już zarzuty. Podczas przesłuchania tłumaczył, że jego zachowanie było podyktowane chęcią zaspokojenia pragnienia.

Reklama

em.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama